Ana sayfa Dizi Al Pacino’lu Hunters Dizisinin İlk Sezonu Yayımlandı!

Al Pacino’lu Hunters Dizisinin İlk Sezonu Yayımlandı!

207
0

Al Pacino’yu başrolde izlediğimiz Hunters dizisinin ilk sezonu geçtiğimiz hafta Amazon’da yayımlandı. Dizinin 1. Sezonu 1-1,5 saat süren 10 bölümden oluşuyor.

Dizinin yapımcılığını Jordan Peele üstlenmiş ve dizinin yaratıcılığını ise David Weil yapmış. Dizinin çekimlerinde ise birçok isim yer almış.

Hunters’ın oyuncu kadrosuna gelecek olursak dizide Al Pacino, Logan Lerman, Jeannie Berlin, Jerrika Hinton, Kate Mulvany, Josh Radnor, Louis Ozawa, Tiffany Boone ve Carol Kane gibi başarılı isimler yer almış.

Hunters’ın senaryosu 2. Dünya Savaşı sonrası dünyanın dört bir yanına yerleşen ve kimliklerini gizleyen Nazilerden yola çıkılarak yaratılmış.

Dizi 1970’lerde geçiyor ve Amerikan toplumunda yaşamaya başlayan hatta birçoğu yüksek rütbelere ulaşmış kimliklerini gizleyen Nazilerin bir grup insan tarafından avlanması anlatılıyor. Ve Al Pacino da burada devreye giriyor, Nazileri avlayan bu topluluğun başı olan Meyer Offerman rolünü üstleniyor.

Hunters’ın bir başka öne çıkan karakteri ise Logan Lerman’ın canlandırdığı Jonah Heidelbaum. Yahudi olan Jonah ve büyükannesinin birbirlerinden başka kimseleri yok. Büyükannesi gençliğini kamplarda geçirmiş ve Naziler tarafından işkenceye uğramış, tüm ailesini kaybetmiş bir kadın. Tutunduğu tek kişi ise torunu Jonah.

Bir gün Jonah’ın büyükannesi bir cinayete kurban gidiyor ve işler burada karışıyor. Jonah büyükannesiyle alakalı bir çok bilgi öğrenmeye başlıyor ve yolu Meyer ile kesişiyor. Jonah büyükannesinin neden öldürüldüğünü anlamaya çalışırken ona Meyer yardımcı oluyor.

Dizinin kadrosu gerçekten çok zengin, hepimiz Al Pacino adını duyunca çok heyecanlandık. Fakat ben sıkı bir himym izleyicisi olarak Josh Radnor’u da izleyeceğim için de ekstra heyecanlıyım.

Eğer sizde bol aksiyonlu bir dizi olan Hunters’ı merak ettiyseniz aşağıdaki fragmana bir göz atın derim. 🙂 Şimdiden herkese iyi seyirler! 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here