Ana sayfa Dizi Amazon’dan 8 Farklı Aşk Hikayesini Bir Araya Getiren Yepyeni Bir Dizi: Modern...

Amazon’dan 8 Farklı Aşk Hikayesini Bir Araya Getiren Yepyeni Bir Dizi: Modern Love

608
0

İlk bölümü geçen haftalarda yayınlanan dizimiz The New York Times’ın “ Modern Love” isimli köşesinden ilham alınarak John Carney ve Amazon ortaklığıyla hayata geçirilmiş.

Dizi birbirinden bağımsız 8 farklı bölümden oluşuyor ve dizinin yönetmen kadrosunda Sharon Horgan, Tom Hall ve Emmy Rossum gibi başarılı isimler yer alıyor.

Modern Love‘un konusuna gelecek olursak dizide anlatılan hikayelerin ortak teması tabi ki aşk fakat hikayelerin karakterleri, zamanları, mekanları hep farklı.

Bu hikayelere bir göz atacak olursak, başarılı bir yazar, çöpçatan uygulaması yaratıcısı bir genç, bipolar tanısı almış bir kadın, evlilik danışmanına giden bir çift, eşini yeni kaybetmiş bir kadın, yeni tanışmış bir çift, babasına yıllardır özlem duyan genç bir kadın, evliliklerini kurtarmaya çalışan bir çift gibi karakterlerin hikayeleri oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Dizinin oyuncu kadrosuna bakacak olursak bu kadro sizi biraz şaşırtabilir,  çünkü kadroda Anne Hathaway, Brandon Victor Dixon, Olivia Cooke, John Slattery, Catherine Keener, Shea Whigham, Andy Garcia, Julia Garner, Cristin Milioti, Tina Fey, John Gallagher Jr, Andrew Scott, Gary Carr, Sofia Boutella ve Dev Patel gibi birçok başarılı isim bulunuyor

Eğer sizde zaman geçirmelik çerezlik bir şeyler arıyorsanız bu diziye bir şans vermelisiniz. Dizinin fragmanını buraya bırakıyorum, herkese iyi seyirler.. 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here