Ana sayfa Dizi Apple Tv+ Yapımı Bir Psikolojik – Gerilim Dizisi: Servant

Apple Tv+ Yapımı Bir Psikolojik – Gerilim Dizisi: Servant

353
0

Apple Tv+ iddialı diziler ortaya koymaya şimdiden başladı. Bu hafta Servant adlı diziyi yayımlayan kanal bu dizide de çok iddialı. Servant’ın halihazırda üç bölümü yayımlanmış durumda.

Bir psikolojik gerilim dizisi olan Servant’ın senaryosunu Tony Basgallop kaleme almış. 

Dizinin yönetmen koltuğunda da bir çok başarılı yapımda gördüğümüz M. Night Shyamalan yer almış. Bu arada dizi ikinci sezon onayını da şimdiden kapmış bile!

Servant’ın oyuncu kadrosunda ise Lauren Ambrose, Toby Kebbel, Nell Tiger Free ve Rupert Grint gibi başarılı isimler yer alıyor.

Dizinin konusuna gelecek olursak dizimizin odağında bir çift yer alıyor.
Dizi Dorothy -Sean Turner isimli çiftin çocukları için buldukları bakıcının eve gelmesiyle başlıyor.  Leanne isimli bu bakıcı çiftin 13 aylık bebeğine bakmaya başlıyor.

Buraya kadar her şey normal seyrinde ilerlerken bir gün Sean evde eşi yokken Leanne’e gerçekleri anlatıyor.

Sean, 13 aylık bebeklerini bir süre önce kaybettiklerini ve Dorothy’nin bunu kaldıramadığını, kendilerinin ve evliliklerinin bu olaydan çok etkilediğini ifade ediyor.

Şu an da nesne terapisi denilen bir yöntemi denediklerini ve bu yüzden oyuncak bebekle yaşadıklarını Leanne’ye anlatıyor.

İşin garip yanı bu durum Leanne’i hiç etkilemiyor ve oyuncak bebeğe gerçekmiş gibi davranmaya devam ediyor.

Apple Tv+’ın sunduğu bu gerilime ortak olmak isterseniz bu diziye bir şans verebilirsiniz. Fragmana göz atmak isterseniz diye aşağıya bırakıyorum.
Şimdiden herkese iyi seyirler! 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here