Ana sayfa Eğlence Netflix’te Yayınlanan Birbirinden Eğlenceli 7 Yarışma Programı

Netflix’te Yayınlanan Birbirinden Eğlenceli 7 Yarışma Programı

5861
0

Bu hafta sizlere Netflix’te yayınlanan birbirinden eğlenceli yarışma programlarını derledik. İyi okumalar dileriz.

1The Circle

Circle birbirinden farklı yarışmacıların farklı evlerde birbirlerini görmeden yarışmaya özgü sosyal medya ile iletişme geçtikleri yarışma programı. Yarışmacılar iki seçenekle karşı karşıya kalıyorlar; ya oldukları kişi olacaklar ya da sahte bir profil açarak kendilerini diğer yarışmacılara istedikleri biri gibi tanıtacaklar. Yarışmada her hafta yapılan oylama ile yarışmada popüler olmayan kişi eleniyor. Yarışmada büyük ödül 100.000 $ 12 bölüm süren yarışma programı oldukça eğlenceli.

2Glow Up

Glow up BBC destekli yarışma programı. Programda birbirinden yetenekli yarışmacılar makyaja dair tüm hünerlerini göstererek birinci olmaya çalışıyorlar. 10 kişi ile başlayan yarışma programında büyük ödül ünlü makyaj artistleri ile asistanlık sözleşmesi imzalamak.

3Blown Away

10 Cam üfleme sanatçısının bir araya gelerek birbirleri ile mücadele ettikleri yarışma programı.

4 Hyperdrive

Dünyanın farklı yerlerinden gelen elit sokak yarışçıları, gelmiş geçmiş en büyük ve en çetin engelli parkurda özel yapım arabalarının sınırlarını zorluyor.

5Next in Fashion

Yarışmada Dünyanın dört bir yanından gelen 18 yetenekli tasarımcı, 250.000 dolarlık ödül ve modada geleceğin büyük isimlerinden biri olma şansı için yarışıyor.

6Interior Design Masters

Yarışmacılar birbirinden farklı mekanları değiştirerek iç mimari alanında hünerlerini sergiliyorlar. Kazanan yarışmacı önde gelen bir Londra oteliyle sözleşme imzalayarak hayatını büyük ölçüde değiştirme fırsatı buluyor.

7Sugar Rush

En lezzetli tatlıları pişirmek üzere zamana ve birbirlerine karşı yarışan takımlar 10.000 $ ödülün sahibi olmak için mücadele ediyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here