Ana sayfa Dizi Efsane Dizi Breaking Bad’den Akıllarımıza Kazınmış 10 Replik

Efsane Dizi Breaking Bad’den Akıllarımıza Kazınmış 10 Replik

3041
0
Efsane Dizi Breaking Bad'den Akıllarımıza Kazınmış 10 Replik

Efsane karakterler, muhteşem senaryo ve akıllarımıza kazınmış replikler… İşte tüm bunları barındıran harika bir dizi Breaking Bad. 5 sezon boyunca inanılmaz bir hikaye sunan Breaking Bad, dünyada birçok insan tarafından gelmiş geçmiş en iyi dizi olarak görülüyor. Bu konuda çokta haksız sayılmazlar. En azından herkes için böyle olmasa da çoğu kişinin ilk 5’inde yer alır bu dizi.

Efsanevi dizimiz Breaking Bad’den akıllarımıza kazınan 10 repliği sizin için derledik. İşte diziye olan özleminizi arttıracak o replikler:

1Kendim için yaptım. İşimi seviyordum. İşimde iyiydim ve kendimi canlı hissediyordum.

2Param var. Nasıl harcayacağımı bilemediğim kadar param var. Olmayan şey ailem.

3Bazen bir şeye bağlanırsın ve nedenini bile anlamayabilirsin. Kendini açar ve akışa bırakırsın, evren seni nereye götürürse.

4Arkandaki karanlığa odaklanmayı bırakmalısın. Geçmiş, geçmişte kaldı.

5Tüm hayatımı olabilecek ve olamayacak şeylerden korkarak geçirdim. 50 yılım böyle geçti. Sabahın üçünde uykularımdan uyandım. Ama ne var biliyor musun?

Teşhisimden beri deliksiz uyuyorum. Şunu fark ettim ki, korku bu hayattaki en kötü şey. Gerçek düşman o. Bu yüzden ayağa kalk, gerçek dünyanın karşısına çık ve ona vurabildiğin kadar hızlı bir şekilde vur!

6Jesse, bana meth işinde mi yoksa para işinde mi olduğumu sordun. Cevap ikisi de değil. Ben imparatorluk işindeyim.

7Jesse James’i vurmuş olman, seni Jesse James yapmaz.

8Ben tehlikede değilim Skyler, tehlike benim! Adamın biri çalan kapıyı açınca vuruluyor ve sen benim o adam olduğumu mu sanıyorsun? Hayır! Ben kapıyı çalanım!

I am not in danger, Skyler. I am the danger. A guy opens his door and gets shot, and you think that of me? No! I am the one who knocks!

9Jane’in ölümünü izledim. Ölüme giden boğulmasını izledim. Onu kurtarabilirdim. Ama yapmadım.

10Yaşasın Mr. White! Yaşasın, bilim!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here