Ana sayfa Sinema Christopher Nolan’ın Prestij Filminden 7 Replik

Christopher Nolan’ın Prestij Filminden 7 Replik

1531
0

Christopher Nolan’ın filmlerini her zaman bayılarak izliyoruz. Yeni filminin çıkmasını dört gözle bekliyoruz. Yıldızlararası, Akıl Defteri, Dunkirk ve bir sürü harika film. Biz bugünse severek izlediğimiz ‘Prestij’ filminden replikler paylaşmak istedik. Başrollerinde Christian Bale, Hugh Jackman, Scarlett Johansson gibi oyuncuların yer aldığı film Londra’da başlıyor ve dost olan iki sihirbazın birlikte yaptıkları en büyük numaralarının ters gitmesiyle aralarında başlayan akıl almaz bir rekabeti anlatıyor. Şimdi akıllarımıza kazınan 7 etkileyici repliği sizlerle paylaşmak istiyoruz. Keyifli okumalar 🙂

1“Şöyle bir deyiş vardır bilirsiniz; ‘İnsan, hayal gücünün sınırlarını aşar.’ Ama yalan! İnsanın hayal gücü, cesaretinin sınırlarını aşar.”

2“İnsanların sahnede yaptıklarıma inandıklarını düşünürsek, alkışın yerini çığlık sesleri alacaktır.”

3”Siz gerçeği bilmek, değil kandırılmak istiyorsunuz.”

4”Anlatman için peşinden koşarlar ama söylediğin anda gözlerinde bir hiç olursun, bir hiç. Sır hiç kimseyi etkilemez ama kullandığım hile her şeydir.”

5“Bir keresinde dünyayı değiştirmeye yeltenmiştim, bana hayalperest dediler. İkincisinde nazikçe benden emekli olmamı istediler.”

6“Hileyi bilince çok kolay anlaşılabilirmiş gibi geliyor.”

7“O adam benim hayatımı çaldı, ben de onun numarasını çalacağım.”

The Prestige Movie

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here