Ana sayfa Dizi Dizi Önerisi: Spinning Out

Dizi Önerisi: Spinning Out

615
0

Netflix’in yeni dizisi Spinning Out’un ilk sezonu 1 Ocak 2020’de yayınlandı. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizinin yaratıcısı Samantha Stratton’dır.

Oyuncu kadrosunda ise Kaya Scodelario, Willow Shields, Evan Roderick, David James Elliott, Sarah Wright Olsen gibi isimler yer almaktadır. Her bölüm ise yaklaşık 45-55 dakika sürüyor.

Dizinin asıl konusu Kat Baker adında artistik buz pateni olimpiyat adayı olan bir sporcunun geçirdiği kaza sonrasında yaşadıklarıdır. Kat aynı zaman psikolojik olarak hem aile içerisinde hem de aşk hayatında oldukça zorlu mücadeleler veriyor.

Kat hırslı bir sporcudur ve etrafındaki herkes de en az onun kadar hırslıdır. Bu nedenle zaman zaman annesiyle, kardeşiyle ve en yakın arkadaşı ile tartışmalar yaşıyor.

Kat Baker’ın tüm spor hayatının yönünü değiştircek kararlar vermesi gerekmektedir. Her spor kariyeri hem sağlığı arasında Kat dengeyi sağlamaya çalışıyor. Zaman zaman bu dengeyi kurmakta zorlanan ve riskler almaya çalışan Kat kendi ve etrafındaki herkese zarar veriyor.

Dizide Kat dışında, Carol Baker, Serena Baker, Justin Davis, Marcus Holmes ve Dasha Fedorova karakterlerinin geçmişlerinde yaşadıklarının izleyicide merak uyandırması da diziyi sürükleyici yapan konuların arasında yer alıyor.

Oldukça sürükleyici olan bu dizinin izleyicileri, sezon finali dizideki birçok düğümü çözmüş olsa da ikinci sezonun gelmesini fazlasıyla istiyor. Ancak dizinin ikinci sezonun gelip gelmemesi konusunda Netflix’in ne yazık ki ikinci sezonu iptal ettiğini söyleyebiliriz. 🙁

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here