Ana sayfa Dizi Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun! Dizilerin En Sevilen 12 Çifti

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun! Dizilerin En Sevilen 12 Çifti

585
0

Her yılın 14 Şubat tarihinde kutlanan Sevgililer Günü için özel bir içerik hazırladık. En sevilen çiftlerimizi derledik. (:

1Gossip Girl- Blair&Chuck

Listenin en başı tabii ki Blair& Chuck ikilisine yakışır! Her aşkın kendine özgü zorlukları olduğunu bize öğrettiler. Dizinin en sevilen çifti olarak kalplerimizde yer edindiler. Daha ne olsun?

2La Casa De Papel- Tokyo& Rio

Dizinin en başından beri yüksek heyecanlı süren Rio ve Tokyo aşkı, bizi hop oturtup hop kaldırdı. Rio’nun sempatik hareketleriyle, Tokyo’nun güzelliği birleşince bize de izlemek düştü.

311.22.63- Sadie& Jake

Aşık olduğu insan için en büyük fedakarlığı yapan Jake… Bize sevginin ne denli büyük olduğunu gösterdin. İkinizi birlikte görmeyi biz çok sevdik.

4How I Met Your Mother- Lily& Marshall

Dizinin en gözde çifti! Bütün sevgileriyle birbirlerine hep sadık kaldılar. Birbirlerine olan sevgileri hep sonsuzdu. Başlarına gelen türlü aksaklıklar bile onları birbirinden vazgeçirmedi. Listemizin en tatlı çifti oldukları şüphesiz.

5Friends- Monica& Chandler

MY EYESSSS MY EYESS! Arkadaşlıktan doğan en güzel ilişki. Birbirlerini öyle güzel tamamlıyorlar ki, izlemeye doyamıyoruz! (:

6Sense8- Nomi& Amanita

Dizide birçok favori çift var aslında, Lito& Hernando, Will& Riley… Hepiniz gönlümüze taht kurdunuz! Biz sizleri izlemeye doyamadık…

7The End Of The F***ing World- Alyssa& James

Listenin en sıra dışı çifti olsa gerek. Hayatlarında normal olan bir şey yok. Her şeye rağmen birbirleriyle tatlı bir uyum içindeler. Ne diyelim, biz onları çok sevdik.

8This Is Us- Rebecca& Jack

Ah Jack… Birçok insanın sahip olmak istediği bir eş! Rebecca her zaman kıskanılan bir kadın olacak bu yüzden. Yarım kalan bir aşk hikayesi olmasına rağmen…

9Skam- Noora& William

Büyük aşklar, nefretle başlar cümlesini doğrulayan bir aşk hikayesi! Keşke daha çok izleyebilseydik sizi…

10The Walking Dead- Glenn& Maggie

Yaşanan tüm bu korkunç olaylara rağmen asla ayrılmayan çift mi… (:

11Chuck- Sarah& Chuck

Rol olarak başlanan ilişkinin, nasıl gerçek olarak büyük bir aşka dönüştüğüne şahit olduk. Türlü zorluklar yaşayıp, birbirinin yanında dinlenen bir çift… Çok güzelsiniz.

12Dawson’s Creek- Joey& Pacey

Dizi boyunca Dawson ile olmasını bekleyip, onları çok yakıştırmışken, Pacey çıkıverdi ortaya. Pacey ve Joey ikilisinin yakaladığı uyum mükemmeldi. Birbirleri için yaptıkları fedakarlıklar, yaşadıkları kavgalar… Hepsinin ayrı bir havası vardı. Sizi asla unutmayacağız..

Peki sizin favori çiftleriniz kim? Eksiklerimizi tamamlayın, yorumlarda buluşalım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here