Ana sayfa Dizi Henüz Birinci Sezonu Yayımlanan/Yayımlanmakta Olan 3 Dizi Önerisi!

Henüz Birinci Sezonu Yayımlanan/Yayımlanmakta Olan 3 Dizi Önerisi!

369
0

1 – Prodigal Son

İlk önerim Fox kanalında yayımlanmaya başlayan ve en son 16. Bölümü yayımlanan Prodigal Son. Dizinin her bölümü yaklaşık olarak 50-60 dk sürüyor.

Dizi, “ The Surgeon” yani “ Cerrah” lakaplı bir seri katilin oğlunu odak alıyor. Cerrah takma isimli bu seri katil yakalanana kadar 20 kişiyi öldüren, varlıklı ve seçkin bir doktor.

Malcom Bright ise dizideki ana karakterimiz. Kendisi Cerrah’ın oğlu ve aynı zamanda da FBI ile çalışan kriminal psikolog. Dizide sık sık Malcom’un çocukluğunda yaşadığı travmaları ve babası ile olan anıları ile başa çıkmaya çalışmasına tanıklık ediyoruz.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Tom Payne, Micheal Sheen, Lou Diamond Phillips gibi başarılı isimler yer alıyor. Eğer polisiye dizi sevenlerdenseniz bu diziye bir şans verin bence. 🙂

2 – The Unicorn

The Unicorn, CBS kanalında yayımlanmaya başlayan ve en son 16. Bölümü yayımlanan sitcom türünde bir dizi. 

Dizi eşi yeni vefat etmiş Wade isimli bir adamı ve onun iki kızını anlatıyor. Wade ve iki kızı değişen hayatlarına adapte olmaya çalışıyorlar. Wade’in 4 yakın arkadaşı ise onlara ellerinden geldiğince çeşitli konularda yardımcı olmaya çalışıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda  Walton Goggins, Michaela Watkins, Rob Corddry, Maya Lynne Robinson ve Omar Benson Miller yer alıyor. Bir şans vermek isteyenler için aşağıya linkini bırakıyorum. 🙂

3 – Ragnarok

Netflix’in Norveç yapımı fantastik dizisi Ragnarok’un ilk sezonu 40-50 dk arası süren 6 bölümden oluşuyor.

Dizi yayımlandığı zaman oyuncu kadrosundan dolayı Skam izleyenlerin direkt dikkatini çekti. Çünkü dizinin başrol oyuncularının arasında David Stakston ve Herman Tømmeraas yer alıyor. 🙂

Ragnarok, Magne karakterinin etrafında şekilleniyor. Edda isimli bir kasabaya taşınan bir genç olan Magne, kasabaya taşındığı andan itibaren fiziksel olarak değişmeye başlıyor ve dizimiz bu olayı odak alıyor.

Ragnarok, birçok mitolojik karakteri ve doğaüstü olayı barındırıyor. Ayrıca dizide iklim değişikliği, küresel ısınma gibi bir çok önemli konuya da değiniliyor.

Mitolojiyle ilgisi olan ve fantastik dizi sevenler için bulunmaz nimet olabilecek potansiyele sahip bu diziye bir göz atın bence. 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here