Ana sayfa Dizi İçinizi Isıtacak Yepyeni Bir Drama: Council of Dads

İçinizi Isıtacak Yepyeni Bir Drama: Council of Dads

604
0

NBC‘nin yeni drama dizisi Council of Dads‘in ilk bölümü 24 Mart günü yayımlandı. Dizi haftalık olarak yayımlanacak ve dizinin her bölümü 45-50 dakikadan oluşacak.

Council of Dads‘in oyuncu kadrosunda  Sarah Wayne Callies, Blue Chapman, Clive Standen, J. August Richards, Michele Weaver, Thalia Tran, Steven Silver, Michael O’Neill, Tom Everett Scott,  ve Emjay Anthony gibi başarılı isimler yer alıyor.

Council Of Dads‘in senaryosu ise Bruce Feiler‘ın “The Council of Dads” kitabına dayanıyor. Dizide kanser teşhisi konulan 4 çocuk babası Scott, kendisine bir şey olursa eşine ve çocuklarına kimin yardımcı olacağı konusunda endişelenmeye başlıyor.

Scott bu endişesini eşiyle paylaşıyor ve ona ” Babalar Konseyi” kurma fikrinden bahsediyor. Eşi ilk etapta buna karşı çıksa da bir süre sonra bu fikri kabul ediyor.

Scott’ın kurmak istediği babalar konseyinde eşinin yakın arkadaşı Oliver, çocukluk arkadaşı Anthony ve Adsız Alkolikler grubundan tanıdığı Larry var.

Konseyin amacı ise Scott’a bir şey olursa, eşine ve çocuklarına bir sene boyunca yardımcı olmak ve onların bu yas sürecini daha kolay atlatmasını sağlamak.

Maalesef kitabın Türkçe çevirisi şu an için yok. Ama dizinin konusu sizin de ilginizi çektiyse fragmana bir göz atın bence. 🙂
Herkese şimdiden iyi seyirler. 🙂

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here