Ana sayfa Dizi İzlenmesi Gereken Bir Gençlik Dizisi: Greenhouse Academy

İzlenmesi Gereken Bir Gençlik Dizisi: Greenhouse Academy

764
0

Netflix dizilerinden biri olan Greenhouse Academy, gençlik dizisi arayışında olanlar için ilaç gibi gelecek!
İlk olarak 2017 yılında yayınlanan ve günümüzde hala devam etmekte olan dizinin konusuna biraz değinelim:

Alex ve Hayley, ana karakterlerimizden ikisi. Astronot olan anneleri trajik bir kaza sonucunda ölüyor. Bu olayın üzerine FBI ile çalışan babaları işten ayrılıyor ve aile yapıları gevşiyor. Alex, annesinin mezun olduğu Greenhouse Academy okuluna girmek için çok sıkı bir çalışmaya giriyor. Peki nedir bu Greenhouse Academy? Nasıl bir okuldur?

Diziye başladığınız andan itibaren “keşke ben de orada okusam!!” serzenişlerinde bulunmaya başlayacağınıza eminiz! Çünkü Greenhouse Academy herkesin bulunmak isteyeceği bir okul. Okul içerisinde 2 öğrenci grubu var: Kuzgunlar ve Kartallar. Kartallar sporculardan oluşuyor. Bu iki grup sürekli birbiriyle yarışıyor. Bilgi yarışmaları, bayrak yarışmaları, kamp gibi türlü aktiviteler… Okulda yok yok! Üstelik okula girmek de kolay değil, siz sınav olurken başınıza elektro gitar çaldığını düşünün! Alex’in hedefi de sınavları geçip Kartallar’a katılarak basketbol oynamak!

Asi bir genç kız olan Hayley ise istemeden de olsa Greenhouse Academy’e girme hakkı kazanıyor. Kuzgunlar’a katılan Hayley, Kartallar’a katılan Alex ile sıkıntılar yaşamaya başlıyor. Şimdi asıl olaylara gelelim, bu dizi neden sizi kendine bağlayacak?

Her dizide olduğu gibi bu dizide de kötü insanlar olmazsa olmaz! Okul yönetimi, veliler ve hatta öğrencilerin bile karıştığı bazı olaylar var. Hayley başta olmak üzere bu durumu fark eden bir grup öğrenci, içinden çıkılmaz bir olayı çözmeye çalışıyor. Aşk, dostluk, ezeli rakiplik, aile bağları, kalp kırıklıkları gibi birçok duyguyu yaşayacağınız dizi o kadar heyecanlı ilerliyor ki asla başından kalkamayacaksınız!

Üstelik bu dizi sadece 20 dakika! İzlemelere doyamayacağınız dizinin 4 sezonu yayınlanmış durumda, 5. sezonu da merakla bekliyoruz. Mutlaka izleyin, izlettirin. Pişman olmayacaksınız!

Dizinin fragmanı için:

Peki siz diziyi nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here