Ana sayfa Dizi Kat Dennings’in Başrolünü Üstlendiği Hulu Yapımı Yepyeni Bir Sitcom: Dollface

Kat Dennings’in Başrolünü Üstlendiği Hulu Yapımı Yepyeni Bir Sitcom: Dollface

344
0

Dollface’in ilk sezonu geçtiğimiz günlerde Hulu kanalında yayınlandı. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor.

Dollface’in senaryosunu Jordan Weiss kaleme almış, aynı zamanda da dizinin yaratıcılığını da üstlenmiş. Dizinin yönetmen koltuğunda Stephanie Laing, Alethea Jones ve Matt Spicer oturmuş.

Dollface’in yapımcılığını ise Margot Robbie, Matt Spicer, Ira Ungerleider, Bryan Unkeless, Jordan Weiss, Kat Dennings, Brett Hedblom, Nicole King, Stephanie Laing, Scott Allen Morgan üstlenmiş.

Dizinin başrolünde çoğumuzun 2 Broke Girls’ten tanıdığı Kat Dennings yer alıyor. Kat’e Brenda Song, Goran Visnjic, Shelley Hennig,  Esther Povitsky ve yine çoğumuzun Pretty Little Liars ve You’dan tanıdığı Shay Mitchell eşlik ediyor.

Dizinin konusuna gelecek olursak Jules (Kat) kolejden mezun olduktan sonra bir adamla tanışıyor ve aşık oluyor. Aşık olduğu adamla bir birlikteliğe başlayan Jules’un ilişkisi beş sene sürüyor.

Jules bu süreçte hayatının odağına erkek arkadaşını alıyor ve diğer herkesi hayatından uzaklaştırıyor. Beş sene sonunda bu birliktelik son buluyor ve Jules yapayalnız kaldığının farkına varıyor.

Jules yakın arkadaşlarını kendinden çok uzaklaştırdığını fark ediyor ve onlarla eskisi gibi bir ilişki kurmak istiyor. Fakat beş sene sonra böyle bir davranışla karşılaşan arkadaşlarının tepkileri tabi ki çok olumlu olmuyor.

Jules’un tekrar inşa etmeye çalıştığı arkadaşlık ilişkilerine ve bu süreçte yaşadığı olaylara tanıklık etmek isterseniz bu diziye bir göz atmalısınız. Aşağıya fragmanı bırakıyorum, şimdiden herkese iyi seyirler!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here