Ana sayfa Genel Keyifle İzleyeceğiniz 8 YouTube Kanalı II

Keyifle İzleyeceğiniz 8 YouTube Kanalı II

252
0

Bu hafta sizlere keyifle izleyeceğiniz 8 YouTube kanalı içeriğimizin ikincisini derledik. İyi izlemeler dileriz.

1+90

+90 Türkiye’deki en güncel konuları ve gelişmeleri takip etmek isteyenler için YouTube üzerinden yayın yapan yepyeni ve tarafsız bir haber kanalı.

2Karavandaki Adam

Karavandaki Adam, öncelikli olarak felsefe ve edebiyat hakkında içerik üreten bir kanaldır. Kitap tavsiyeleri, edebiyat sohbetleri, verimli kitap okuma hakkında içerikler üreten YouTube kanalı.

3Rotasız Seyyah

Mehmet Genç. 2010 yılından itibaren dünyayı gezen bir fotoğrafçı. Gezdiği ülkelerde yaşadıklarını, gezerken dikkat edilmesi gereken konular hakkında YouTube videoları çekmekte.

4Uğurlu Bilim

Uğurlu Bilim YouTube kanalında ilginç deneyler, evde yapabileceğiniz kolay deneyler, 90 saniyede bilim videoları ve bilimsel belgeseller üreten kanal.

5Ayhan Tarakcı

2012 yılında Blogger olarak yayıncılık hayatına başlayan, Bugünlerde ise donanım ve yazılım dışında teknoloji tarihi, askeri endüstri, popüler bilim ve kültür içerikli videolar yayınlayan YouTube kanalı.

6Yirmilerim

Yirmili yaşlara tavsiyeler veren, kendi seyahat ve maceralarını paylaşan YouTube kanalı.

7Sinefil Kafası

Yeni çıkan film dizi incelemeleri yapan, yönetmenler, film festivalleri hakkında içerik üreten birbirinden güzel dizi ve film önerileri yapan YouTube kanalı.

8Özlem Keşifte

Heybeliada gezi rehberi

Özlem Keşifte kanalında genel olarak günlük seyahat vlogları, kamp, macera, belgesel, ilginç seyahat videoları ve bilgi içerikli tatil vlogları yer almakta. Tiny house, karavan hakkında da bilgi veren YouTube kanalı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here