Ana sayfa Dizi Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Netflix Dizisi

Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Netflix Dizisi

3031
1
Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Netflix Dizisi

Netflix ülkemize geldiğinden beri bir çok hayran kitlesine ulaşmış durumda. Adını bolca andığımız platformdaki mutlaka izlenmesi gereken muhteşem dizileri sizler için derledik.

Ayrıca bu içeriğin ikincisi olan “Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Netflix Dizisi II” yazısını da incelemenizde fayda var.

1Dark

Olaylar Almanya’nın Winden kasabasında gerçekleşiyor. Jonas isimli genç babasının trajik intiharı üzerine şehirden ayrılıyor. Jonas’ın şehre geri geldiği gün bir çocuk kayboluyor ve olaylar gelişiyor. Dizi 2019 yılında geçiyor ve şehre yakın nükleer santral olayların merkezinde yer alıyor. 2. sezonun bu yaz yayınlanacak dizi, bilim kurgu dizileri arasında adından çokça söz ettiriyor.

2The OA

Dizi Prairie Johnson adında kör bir kızın ortadan kaybolması ve 7 yıl sonra gözleri görür halde geri dönmesini konu ediniyor. Ailesine hiç bir şey anlatmayan Prairie tanıştığı yeni insanlara 7 yıllık süreçte neler yaşadığını anlatma fırsatı kazanıyor. Yeni arkadaşları Prairie’ye güvenip güvenmeme konusunda kararsız kalıyor ama anlattığı hikaye ile farklı bir hayata adım atıyorlar. 1. sezonu 2016 yılında yayınlanan dizinin 3 yıl sonra yeni sezonunun yayınlanması izleyicileri tatmin etmiş gibi duruyor. Toplam 16 bölüm olan dizi bilim kurgu dizileri arasında kendini öne çıkarıyor.

3Sense 8

Birbirine tanımayan ve farklı ülkelerde yaşayan 8 insan birden kendilerini çok farklı bir yaşamın içinde bulurlar. Ruhları birbirine bağlı olan 8 insan hayatları için bir arada savaşmak zorundadırlar.Dizi konusu dışında cesur sahneleri ile de adından çokça söz ettirmektedir. 2 sezon süren dizi Netflix’in bütçe sıkıntıları yüzünden 24. bölümde final yapmıştır.

4The Haunting of Hill House

Shirley Jackson’nın aynı adlı romanından uyarlama olan dizide 7 kişilik bir ailenin başka bir eve taşınması ve evde geçen esrarengiz olayları konu almaktadır. Yıllar sonra en büyük kardeş olan Steven’ın ev hakkında yazdığı roman kardeşleri parçalanmanın eşeğine sürükler ama olaylar küçük kardeşin ölümüyle tuhaf bir hal alır.

5Narcos

Gerçek bir hikayeden esinlenilmiş dizi Kolombiya’nın en büyük uyuşturucu ticaretini yapan Pablo Escobar’ın hayatını konu almaktadır. İlk üç sezonu Kolombiya da geçen dizi Narcos Mexico olarak devam etmektedir.

6Stranger Things

Dizi 1983 yılında ABD’nin Hawkins isimli bir kasabasında geçmektedir. Bu sakin kasabada yaşayan Will adında bir çocuğun esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolması ve yıllar önce ortadan kaybolan bir kızın ortaya çıkıp Will’i aramada Will’in annesine ve kasabanın şerifine yardım etmesiyle farklı bir hal alıyor. Şu an iki sezonu bulunan dizinin bu temmuz ayında yeni sezonu yayınlanacaktır.

7Bodyguard

Çavuş olarak görev yapan David Budd trende gerçekleşecek bir terör saldırısını engellemesi üzerine içişleri bakanı Julia Montague’nin koruması olarak terfi ettirilir. Fakat Julia’nın siyasi görüşüne katılmayan David ile Julia arasında tartışma yaşanır. 1. sezonu yayınlanan dizi toplam da 6 bölümdür.

8You

Kitap evi olan Joe ile Beck’in tanışmasını konu alan dizi Joe’nun Beck’e karşı olan saplantılı duygularını ele almaktadır 1. sezonu yayınlanan dizi 10 bölümden oluşmaktadır.

9La Casa de Papel

Birbirlerini daha önce tanımayan ve soyguncu olan 8 kişi Profesör lakaplı biri tarafından bir araya getirilir ve büyük soygun için planlar başlar. Dizinin şu an iki sezonu yayınlanmıştır. Dizi 3. sezonuyla 2019 yazında ekranlara geri dönecek.

10The End of the F***ing World

Dizi James ve Alyssa adında iki gencin evden kaçışını konu almaktadır. James kendini bir psikopat olduğuna ikna etmiştir. Alyssa ise oldukça umursamaz ve asi bir kızdır. Bu iki gencin kaçarken yaşadıkları trajikomik olaylar çevresinde işlenen dizinin 1 sezonu bulunmaktadır.

Güvenilir ödeme altyapısı, profesyonel satıcı kadrosu ile Netflix ucuza alma talebinizde Sadeceon yanınızda! Piyasadaki en ucuz fiyatlarla siz de Sadeceon’daki netflix hesap satışı hizmetlerinden faydalanma fırsatını kaçırmayın! Güvenli bir site üzerinden hesap satışı yapan kişilerle iletişim kurmak ve avantajlı fiyatlarla netflix hesabı satın almak için SadeceON’a mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Avantajlı netflix paketleri SadeceON’da!

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here