Ana sayfa Müzik Müzik Listelerinize Eklemeniz Gereken Farklı Lezzetler – 2

Müzik Listelerinize Eklemeniz Gereken Farklı Lezzetler – 2

738
0

Yeniden farklı türlerden farklı sanatçılar ile karşınızdayız. Güzide mevsim sonbaharın başladığı bu dönemi yeni isimler ve yeni lezzetler ile taçlandıracağız. Sanatçıların açıklamalarını mümkün olduğu kadar kısa tutarak sizi sıkmamaya gayret gösterdik. Her başlığın altında yer alan Spotify listelerinden kendilerini keşfedebilirsiniz.

İşte keşfetmeniz gereken sanatçılar.

1EDEN

Profesyonel olarak EDEN olarak bilinen Jonathon Ng, İrlandalı bir şarkıcı, söz yazarı, çok enstrümancı, plak yapımcısı ve ara sıra bir model.

2NF

Nathan John Feuerstein ya da sahne adıyla NF, Amerikalı rapçi ve söz yazarı. İlk albümünü 2014 yılında yayınladı. Devamında Mansion, Therapy Session ve Perception adlı stüdyo albümleri çıktı. Ailesi boşandıktan sonra babası tarafından büyütüldü. 2009’da Gladwin Lisesi’nden mezun oldu.

3GOLDN

R&B/Soul, Dans ve Elektronik türlerinde kayıtlar alan yeni bir sanatçı. Şarkıları pek bilinmese bile, keşfedilmeyi hak ediyor.

4Barns Courtney

Barnaby George Courtney bir İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve müzisyendir. Genellikle Pop Folk ve Blues Rock melodileri eşliğinde harika parçalar ortaya çıkarır.

5Logic

Sir Robert Bryson Hall II, bilindiği sahne adıyla Logic, Amerikalı rapçi ve prodüktör. Son zamanda Eminem ile yaptığı parça ile adı çok duyulsa bile, ülkemizde pek bilinen bir sanatçı değil. Özellikle ırkçılık ve toplumsal konular için yaptığı Everybody albümü ile adını ana medyada duyuran Logic, daha sonra yayınlanan Supermarket ve CODM albümü ile daha da sevildi.

6  Sasha Sloan

Profesyonel olarak Sasha Sloan olarak bilinen Alexandra Artourovna Yatchenko, Los Angeles, California merkezli bir Amerikan şarkıcı ve söz yazarı.

7The Unlikely Candidates

Amerikalı bir indie rock grubudur. 2008’de Teksas Fort Fort’da kuruldu. Grup, vokalist Kyle Morris, baş gitarist Brenton Carney, gitarist Cole Male, davulcu Kevin Goddard ve basçı Jared Hornbeek’ten oluşuyor.

8The Blue Stones

Blue Stones, Windsor/Ontario’da yerleşik bir Kanadalı blues rock ikilisi.

9Des Rocs

Gerçek adı Danny Rocco, yeni projesinde Des Rocs adını kullanıyor. Alternatif/Rock müzik türünde parçalar yayınlayan sanatçı ileride çok sevilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here