Ana sayfa Müzik Müzik Listelerinize Eklemeniz Gereken Farklı Lezzetler

Müzik Listelerinize Eklemeniz Gereken Farklı Lezzetler

745
0

Farklı türlerden farklı sanatçılar ile karşınızdayız. Yaz aylarının sonuna yaklaştığımız bu dönemleri yeni isimler ve yeni lezzetler ile taçlandıracağız. Sanatçıların açıklamalarını mümkün olduğu kadar kısa tutarak sizi sıkmamaya gayret gösterdik. Her başlığın altında yer alan Spotify listelerinden kendilerini keşfedebilirsiniz.

 Eğer severseniz listemiz önümüz aylarda devam edecek. Sizin de severek dinlediğiniz ve paylaşılmasını istediğiniz sanatçılar varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. İleri dönemlerde listelerimizde yer almalarından mutluluk duyarız.

İşte karşınızda ilk 9 farklı lezzet.

1Joyner Lucas

https://images.app.goo.gl/QFHqeGQ8fgG9orou6

Worcester, Massachusetts’ten aramıza katılan Amerikalı bir rap sanatçısı olan dostumuz son 5 yıldır yakaladığı ivme ile zirveye tırmanma durumunda. Eminem, Timbaland ve Logic gibi sanatçılarla yaptığı çalışmalar ve remix parçaları mutlaka listenizde yer almalı.

2Phony Ppl

https://images.app.goo.gl/BRmh7DJNBSvdHDWL6

Brooklyn, New York merkezli bir müzik grubudur. 2010 yılında 9 üye ile kurulan grubun parçaları dinlemeye değer.

3Rhye

https://images.app.goo.gl/qzWspRe5BorhdHHZ6

Rhye, küçük bir indie rock grubu. Kanadalı şarkıcı Mike Milosh’in bir AR-GE müzik projesi. Başlangıçta kendisi ve Danimarkalı Robin Hannibal’den oluşuyordu. İlk albümleri Woman 4 Mart 2013’te piyasaya sürüldü. Open ve Fall parçaları ile güzel bir ivme yakaladırlar. Parçalarına çektikleri video klipler ile harikalar yarattılar. Unutmadan, vokal erkek.

4Sun Rai

https://images.app.goo.gl/UoAt7HcSmsnjFd9X8

Rock, pop ve caz ilkeleri ile hareket halinde. Özellikler San Francisco Street parçası dinlemeye değer.

5Vorsa

https://images.app.goo.gl/z1CxTpCdH9sGHPN86

Wreck, runaway, wake me when it’s over isimli şarkılar ile Haziran ayında platforma giriş yapan sanatçı bir şansı hak ediyor.

6Melis

Keşfedilmesi gerekenlerden biri. Henüz yeni sayılabilecek biri iken bu kadar kaliteli işler yapması bizim için gurur verici.

7Ruth B.

https://images.app.goo.gl/WNN8MCBthnGZekzs5

Alberta’dan Edmonton’dan Kanadalı bir şarkıcı. Lost Boy şarkısı ve bu şarkıya yapılan remixler ile bilinen şarkıcının diğer parçaları kayda değer.  

8Jessie Reyez

https://images.app.goo.gl/s9dsoa4H518RTrgD7

Jessie Reyez, Kanadalı bir şarkıcı ve söz yazarı. Aslında fazla bir açıklamaya gerek yok dinlediğiniz zaman sesinin farklılığı ile sizi içeriye çekecek.

https://open.spotify.com/artist/3KedxarmBCyFBevnqQHy3P

9THEY.

https://images.app.goo.gl/mvV7WWkDjM89GKuz8

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here