Ana sayfa Dizi Netflix’te Birbirinden Güzel Noel Filmleri

Netflix’te Birbirinden Güzel Noel Filmleri

884
0

Merhaba, yeni yıla günler kala sizinle birbirinden güzel noel filmlerini paylaşmak istedim. Yeni yıl herkese sağlık, şans, mutluluk, huzur ve para getirsin. 🙂

1I’ll Be Home For Christmas

Savcı yardımcısı bekar anne Jackie’nin, büyük bir davayı sonlandırıp Noel’i kızı ile geçirme planları, pek görüşmediği babasının ziyareti ile alt üst olur.

2The Knight Before Christmas

Orta Çağ’dan kalma sihir, 14. Yüzyıldan bir şövalyeyi günümüz Ohiosu’na gönderir ve şövalye burada kalbi kırık bir fen bilgisi öğretmenine aşık olur.

3The Christmas Chronicles

Yanlışlıkla Noel Baba’nın kızağının kaza yapmasına neden olan iki kardeş, açık sözlü ve zeki bir Noel Baba ile Noel’i kutlamak için gece boyu çalışır.

4The Princess Switch

Ayakları yere basan Chicago’dan bir fırıncı ve müstakbel bir prenses, birbirlerine tıpatıp benzediklerini fark ettiğinde yer değiştirmek için Noel’e yakışır bir plan yapar.

5Christmas Inheritance

Sosyetik Ellen, babasından miras kalan şirketi devralmak için babasının doğduğu küçük kasabaya gidip, sıkı çalışmanın ve başkalarına yardım etmenin değerini öğrenmelidir.


6The Holiday Calendar

Kariyer şansı olmayan bir işte sıkışıp kalan yetenekli bir fotoğrafçıya bir Advent takvimi miras kalır. Geleceği öngörüyormuş gibi görünen bu takvim onu aşka yönlendirir.

7Holiday Rush

Noel’in hemen öncesinde lüks yaşantılarına veda etmek zorunda kalan dul bir radyo DJ’i ve dört şımarık çocuğunun kemerleri sıkıp el ele vermesi gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here