Ana sayfa Sosyal Medya Başvurusu

Sosyal Medya Başvurusu

Sosyal medya hesaplarımızda görev almak üzere gönüllü ekip arkadaşları arıyoruz. Yenilikçi ve eğlenceli fikirleri olan, bizim belirttiğimiz paylaşım planlarına uyabilecek arkadaşları aramıza katmak istiyoruz.

Sitemize ayrıca yazar olmak için başvurmak istiyorsanız buraya tıklayınız.

4 sosyal medya hesabımızda aşağıdaki nitelikleri karşılayabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

Listeger

Sanatsal paylaşımlar, tarihi yapılar, hayvanlar, ilgi çekici, enteresan, eğlenceli resim ve videolar paylaşabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

twitter.com/listegercom

Diziger

Yabancı dizi ve filmler hakkında güncel haber olduğunda paylaşabilecek, belirtilen saatlerde ise replik, görsel, gif ve video gibi yaratıcı içerikler oluşturabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

twitter.com/diziger

Çalma Listem

Spotify müzikleri, şarkı sözleri, sanatçı resimleri, klip ve konser kesitleri paylaşabilecek ekip arkadaşları arıyoruz. Keşfedilecek müzik önerileri yapmanızı sağlayacak bu platforma davetlisiniz.

twitter.com/calmalistem

Seyahat Çantam

Dünyanın 4 bir yanından güzel resimler bulup paylaşımlar yapabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.

twitter.com/seyahatcantam

Aramıza katılmak için aşağıdaki formu doldurabilirsin. Ardından en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.

Bilmeniz Gerekenler

  • Yazarlarımız ve sosyal medya editörlerimiz, tamamen gönüllü bir şekilde içeriklerini oluşturmakta ve hiçbir maddi beklentisi olmadan görev almaktadır.
  • Sosyal medya editörleri belirtilen saatlerin dışında paylaşım yapmamalıdır. Kendisine verilen saatlerde paylaşımlarını planlamalıdır. Seçildiğiniz takdirde daha detaylı bilgi verilecektir.